KULLANIMI

Anagain Set Kullanımı;
Anagain Şampuan Kullanımı: Anagain şampuan ın kullanımı normal bir şampuan ile aynıdır. Duş esnasında Anagain şampuan dan az bir miktar avuç içinize boşaltın ve saç diplerine hafifçe yuvarlak masaj hareketleri yaparak uygulayın. Saç diplerinde köpürme başladıktan sonra saçlarınızı durulamaya başlayabilirsiniz. Eğer tercih ederseniz, anagain saç şampuanı kullanmaya başlamadan önce gündelik şampuanınızı uygulayabilirsiniz. Ancak anagainşampuan kullandıktan sonra üzerine farklı bir şampuan uygulamayın. Her seferinde sadece tek bir kez Anagain şampuanı uygulayın.

Anagain Serum Kullanımı: Tercihen “Anagain Şampuan” kullandıktan sonra Anagain serum u üstüne uygulayabilirsiniz. Anagain serum u temiz ve nemli saça 1 dakika kadar masaj yaparak yedirin. Avuç içine çok az bir miktar anagainserum alın ve saç köklerine nazik masaj hareketleri yaparak uygulayın.

ÖNEMLİ NOT (YAN ETKİLER & UYARILAR): Serin ve kuru ortamda, ağzı kapalı nefes almayacak şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde muhafaza ediniz. Setin içerisinden çıkan şampuanın ya da serumun yapısındaki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki durumunda kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan/hekimden yardım almanızı öneririz. Set içerisindeki ürünler sadece harici kullanım için uygundurlar. Yenilmez ya da içilmezler. Saç dışında farklı bir bölgede kullanılmamalıdırlar. Açık yaralarla ya da gözle temas ettirmemeye dikkat ediniz. İstemeden dahi olsa temas durumunda ilgili bölgeyi bol soğuk su ile durulayın. Anagain serum ya da anagain şampuan kesinlikle ilaç değildirler. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacı ile kullanılmamalıdırlar. Kozmetik ürünüdürler.

sol5